Org-tým

 

Kuba

S Kubou prostě a jednoduše „je dobře“, jak nám rád a často připomíná svým oblíbeným výrokem. Bohém a bohemista, a taky Blond, James Blond, agent 007. Ale nikomu to neříkejte! Navíc je mim(o) a nad jeho způsobem hraní na kytaru zůstává rozum stát. Na Slovácku je největším fanouškem Jakuba Čermáka ever a když se narodil Komenský, byl u toho.

 

Tess

Jejím favoritem je banánek v čokoládě. Je racionálním kreativcem, přičemž svou kreativitu často testuje na vlastních vlasech; no a když už jí dojdou vlasy, vyřádí se na tancování. Pokud zrovna není v čajovně, tak ji najdete v podkroví brněnské konzervatoře, kde chová muže a čtveřici potkanů.

 
 

Basty

...třídí plasty, ale hlavně dokáže přeložit cokoliv (podmanil si tím zejména Bruntál, kde je známou osobností). Je natolik zaníceným historikem, že na sobě oživuje i zašlou slávu kozlích bradek. Navíc má zlatou hřívu, která mu vydělává 90 haléřů denně. Kdybyste ho hledali, najdete ho vždycky tam, kde je nejvíc potřeba.

 

Páč

Její indiánské jméno je Tančila-jako-blázen-až-do-bílého-rána. Dokáže zabloudit ve vlaku, kde se dá jít jenom rovně a je schopná usnout i při zavazování tkaniček. Je nejmenším článkem našeho org týmu, ale rozhodně ji nepřehlédnete. Vozí s sebou dva zubní kartáčky, i když nám doposud nesdělila proč. Šůruje ráda, často, ráda, často...pokud tedy zrovna něco nehledá.

 

Filip

Indiánská babička, zaklínač a vlkodlak v jednom. Nemůže se rozhodnout, jestli chce být víc vlkodlakem nebo zaklínačem, na toho bohužel ještě nestihl dostatečně zešedivět, i když my na tom intenzivně pracujeme. V práci nerobí, hraje hry, oni ho neplatí a on se tomu ještě diví. Vlastní největší sbírku lahví od Kofoly ve střední Evropě a je na ni patřičně hrdý.

 

Káťa

Milovnice koček, antikvariátů a Marmeladenbrotů. Je schopná vést dialog, i když její partner už před půlhodinou usnul. Jako rodilá Pražačka nakupuje zásadně v Brněnce. Po dostudování si nepotřebuje hledat práci, protože jí v profesní poradně řekli, že je hezká a že se dobře vdá. A ač vypadá jako křehká dívčina, zvládne toho víc, než byste čekali.

 
 

Vondra

Má vytříbený hudební přehled (zejména v oblasti metalu) a jako jeden z mála lidí na světě ví, co je to choppulzní generátor, má na to totiž školu! A ještě k tomu je těžce nekomerční. Jeho oblíbeným akčním hrdinou je jednorožec Charlie, i když k Vánocům by chtěl raději gymnastický balón. Na jeho bedrech leží zodpovědnost za veškerý náklad časopisu Čtyřlístek.

 

Zuzka

Nejraději ze všeho má oslovení „slečno Zuzano“. Ve škole si béčka opravuje na áčka, je to prostě perfekcionistka. Ve svém volném čase má občas vražedné sklony, ale jinak je vegetariánka. Mezitím se ale láskyplně stará o Vondru. Pokud jde o práci, nezná bratra ani sestru, zato zná svůj krumpáč. Co se týče šifer, ještě se nenašla taková, který by před ní obstála.